Ploytly chart (1.0.0) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Value
ur: قیمت

en: Date
ur: تاریخ

en: Size
ur: حجم

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Open
ur: کھلا

en: High
ur: زیادہ

en: Low
ur: کم

en: Views
ur: ویوز

en: Format
ur: فارمیٹ

en: Mode
ur: طریقۂ کار

en: Color
ur: رنگ

en: Layout settings
ur: تہه بندی کی ترتیبات
