Ploytly chart (1.0.0) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Value
be: Значэнне

en: Date
be: Дата

en: Size
be: Памер

en: - None -
be: - Нічога -

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Open
be: Адкрыць

en: Top
be: Верх

en: Format
be: Фармат

en: Mode
be: Лад

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Color
be: Колер

en: Left
be: Злева

en: Layout settings
be: Налады размеркавання

en: Field settings
be: Наладкі поля

en: Display type
be: Тып паказу
