Ploytly chart (1.0.0) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Value
bg: Стойност

en: Date
bg: Дата

en: Size
bg: Размер

en: - None -
bg: - Не -

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Open
bg: Отвори

en: Top
bg: Връх

en: High
bg: Силна

en: Low
bg: Слаба

en: Views
bg: Изгледи

en: Format
bg: Формат

en: Mode
bg: Режим

en: Color
bg: Цвят

en: Field settings
bg: Настройки на полето
