Ploytly chart (1.0.0) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Date
bn: তারিখ

en: Size
bn: সাইজ

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Name
bn: নাম

en: Format
bn: ফরম্যাট

en: Mode
bn: মোড

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Color
bn: রং
