Ploytly chart (1.0.0) - en to bo translation catalogue (29 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Font
bo: ཡིག་གཟུགས

en: Open
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Top
bo: འགོ

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Left
bo: གཡོན

en: Top left
bo: གཡོན་འགོ

en: Top right
bo: གཡས་འགོ

en: Solid
bo: མཁྲེགས་པོ

en: Layout settings
bo: བཀོད་པ་སྒྲིག་འགོད།

en: Field settings
bo: གནས་ཁོངས་སྒྲིག་འགོད

en: Display type
bo: མངོན་འཆར་གྱི་རིགས

en: layout
bo: བཀོད་པ།

en: Font Color
bo: ཡིག་གཟུགས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Top center
bo: དཀྱིལ་འགོ
