Ploytly chart (1.0.0) - en to ca translation catalogue (29 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Value
ca: Valor

en: Date
ca: Data

en: Size
ca: Mida

en: - None -
ca: - Cap -

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Font
ca: Tipus de lletra

en: Open
ca: Obert

en: Top
ca: Part superior

en: High
ca: Alta

en: Low
ca: Baixa

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Close
ca: Tanca

en: Left
ca: Esquerra

en: Font Family
ca: Família de la font

en: Top left
ca: Part superior esquerra

en: Top right
ca: Part superior dreta

en: Solid
ca: Sòlid

en: Layout settings
ca: Opcions de format

en: Field settings
ca: Paràmetres del camp

en: Display type
ca: Tipus de visualització

en: Tables
ca: Taules

en: Legend
ca: Llegenda

en: layout
ca: disposició

en: Top center
ca: Part superior centre

en: Shape
ca: Forma
