Ploytly chart (1.0.0) - en to cs translation catalogue (27 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Value
cs: Hodnota

en: Date
cs: Datum

en: Size
cs: Velikost

en: - None -
cs: - Nic -

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Open
cs: Otevřené

en: Top
cs: Nahoru

en: High
cs: Vysoká

en: Low
cs: Nízká

en: Format
cs: Formát

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: Mode
cs: Režim

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Color
cs: Barvy

en: Close
cs: Zavřít

en: Font Family
cs: Řez písma

en: Top left
cs: Horní levý

en: Top right
cs: Horní pravý

en: Layout settings
cs: Nastavení rozvržení

en: Field settings
cs: Nastavení pole

en: Display type
cs: Typ zobrazení

en: Legend
cs: Legenda

en: Top center
cs: Nahoře uprostřed
