Ploytly chart (1.0.0) - en to cy translation catalogue (22 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Value
cy: Gwerth

en: Date
cy: Dyddiad

en: Size
cy: Maint

en: - None -
cy: - Dim -

en: Name
cy: Enw

en: Open
cy: Ar agor

en: High
cy: Uchel

en: Low
cy: Isel

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Format
cy: Fformat

en: Horizontal
cy: Llorweddol

en: Vertical
cy: Fertigol

en: Mode
cy: Modd

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Color
cy: Lliw

en: Close
cy: Yn agos

en: Font Family
cy: Teulu Ffont

en: Field settings
cy: Gosodiadau maes

en: Display type
cy: Dangos math

en: Font Color
cy: Lliw ffont
