Ploytly chart (1.0.0) - en to da translation catalogue (32 entries)

en: Title
da: Titel

en: Value
da: Værdi

en: Date
da: Dato

en: Size
da: Størrelse

en: - None -
da: - Ingen -

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Font
da: Skrift

en: Open
da: Åben

en: High
da: Høj

en: Low
da: Lav

en: Horizontal
da: Horisontal

en: Vertical
da: Vertikal

en: Percent
da: Procent

en: Mode
da: Tilstand

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Color
da: Farve

en: Close
da: Luk

en: Left
da: Venstre

en: Font Family
da: Skriftfamilie

en: Top left
da: Øverst til venstre

en: Top right
da: Øverst til højre

en: Solid
da: Ensfarvet

en: Layout settings
da: Layoutindstillinger

en: Field settings
da: Feltindstillinger

en: Display type
da: Display-type

en: Tables
da: Tabeller

en: Legend
da: Beskrivelse

en: Font Color
da: Skriftfarve

en: Top center
da: Top midt

en: Shape
da: Facon
