Ploytly chart (1.0.0) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Size
dz: ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: Mode
dz: ཐབས་ལམ།

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་

en: Field settings
dz: ས་སྒོ་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།
