Ploytly chart (1.0.0) - en to eu translation catalogue (27 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Value
eu: Balioa

en: Date
eu: Data

en: Size
eu: Tamaina

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Font
eu: Letra-tipoa

en: Open
eu: Ireki

en: Top
eu: Goian

en: High
eu: Altua

en: Low
eu: Baxua

en: Views
eu: Bistak

en: Format
eu: Formatua

en: Vertical
eu: Bertikal

en: Mode
eu: Modoa

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Color
eu: Kolore

en: Close
eu: Itxi

en: Left
eu: Ezkerra

en: Top left
eu: Goian ezkerrean

en: Top right
eu: Goian eskuinean

en: Field settings
eu: Eremuaren ezarpenak

en: Display type
eu: Bistaratu mota

en: layout
eu: diseinua

en: Top center
eu: Goian erdian
