Ploytly chart (1.0.0) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Value
kk: Мән

en: Date
kk: Датасы

en: Size
kk: Көлем

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: High
kk: Жоғары

en: Low
kk: Төмен

en: Mode
kk: күй

en: Color
kk: Түс

en: Field settings
kk: Өріс параметрлері
