Ploytly chart (1.0.0) - en to lv translation catalogue (30 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Value
lv: Vērtība

en: Date
lv: Datums

en: Size
lv: Izmērs

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Font
lv: Fonts

en: Open
lv: Atvērts

en: Top
lv: Augša

en: High
lv: Augsts

en: Low
lv: Zems

en: Views
lv: Skati

en: Format
lv: Formāts

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Percent
lv: Procenti

en: Mode
lv: Režīms

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Color
lv: Krāsa

en: Close
lv: Aizvērt

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Top left
lv: Augšdaļā pa kreisi

en: Top right
lv: Augšējā labajā stūrī

en: Layout settings
lv: Izkārtojuma iestatījumi

en: Field settings
lv: Lauku iestatījumi

en: Display type
lv: Attēlojuma veids

en: Legend
lv: Leģenda

en: Font Color
lv: Fonta krāsa
