Ploytly chart (1.0.0) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Open
ml: തുറക്കുക

en: Mode
ml: മോഡ്

en: Color
ml: നിറം
