Ploytly chart (1.0.0) - en to ms translation catalogue (19 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Value
ms: Nilai

en: Date
ms: Tarikh

en: Size
ms: Saiz

en: - None -
ms: - Tiada -

en: Name
ms: Nama

en: Open
ms: Buka

en: Top
ms: Atas

en: High
ms: Tinggi

en: Low
ms: Rendah

en: Horizontal
ms: Mendatar

en: Vertical
ms: Menegak

en: Mode
ms: Mod

en: Width
ms: Kelebaran

en: Height
ms: Ketinggian

en: Color
ms: Warna

en: Close
ms: Tutup

en: Left
ms: Kiri

en: Field settings
ms: Seting medan
