Ploytly chart (1.0.0) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Value
ne: मान

en: Date
ne: मिति

en: Size
ne: आकार

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: Top
ne: माथि

en: Mode
ne: प्रकार

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Color
ne: रंग

en: Left
ne: बाँया

en: Layout settings
ne: लेआउट सेटिङहरू

en: Font Color
ne: फन्ट रङ
