Ploytly chart (1.0.0) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Value
sq: Vlera

en: Date
sq: Data

en: Size
sq: Madhësia

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Name
sq: Emri

en: Mode
sq: Mënyrë

en: Color
sq: Ngjyra

en: Field settings
sq: Rregullimet e fushës
