Ploytly chart (1.0.0) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Value
sr: Вредност

en: Date
sr: Датум

en: Size
sr: Величина

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Horizontal
sr: Хоризонтално

en: Vertical
sr: Вертикално

en: Mode
sr: Режим

en: Color
sr: Боја

en: Layout settings
sr: Подешавања плана
