Ploytly chart (1.0.0) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Value
te: విలువ

en: Date
te: తేదీ

en: Size
te: కొలత

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Open
te: తెరువు

en: Top
te: పైన

en: High
te: ఎక్కువ

en: Low
te: తక్కువ

en: Format
te: ఆకృతి

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Color
te: రంగు

en: Close
te: మూసివేయి

en: Left
te: ఎడమ
