Ploytly chart (1.0.0) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Value
th: ค่า

en: Date
th: วันที่

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Open
th: เปิด

en: High
th: สูง

en: Low
th: ต่ำ

en: Views
th: ดู

en: Format
th: รูปแบบ

en: Mode
th: รูปแบบ

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Color
th: สี

en: Close
th: ปิด

en: Field settings
th: การตั้งค่าช่องรับข้อมูล
