Plotly.js Graphing (3.0.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: None
is: Engin

en: True
is: Rétt

en: False
is: Rangt

en: Layout
is: Útlit

en: Error
is: Villa

en: Add another item
is: Bæta við öðru atriði

en: About
is: Um

en: Field types
is: Tegundir svæða
