Plotly.js Graphing (4.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: None
mr: काहीच नाही

en: True
mr: सत्य

en: False
mr: चूक

en: Layout
mr: मांडणी

en: Error
mr: तृटी
