Plotly.js Graphing (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: Layout
ca: Disposició

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Add another item
ca: Afegeix un altre element

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Weight for row @number
ca: Pes de la fila @number

en: @title (value @number)
ca: @title (valor @number)
