Plotly.js Graphing (8.x-1.3) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: Layout
az: Şablon

en: Error
az: Səhv

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Add another item
az: Başqa bir element əlavə edin

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Field types
az: Sahə növləri
