Plotly.js Graphing (8.x-1.3) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: True
hi: सही

en: False
hi: गलत

en: Layout
hi: ख़ाका

en: Error
hi: त्रुटि

en: Not installed
hi: स्थापित नहीं

en: Add another item
hi: एक और आइटम जोड़ें

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग

en: Weight for row @number
hi: @number पंक्ति के लिए वजन

en: @title (value @number)
hi: @title (मान @number)
