Plotly.js Graphing (8.x-1.3) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Error
lt: Klaida

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Add another item
lt: Pridėti dar vieną

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja

en: Weight for row @number
lt: Eilutės @number svoris

en: @title (value @number)
lt: @title (reikšmė @number)
