Plotly.js Graphing (8.x-1.3) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: True
pt: Verdadeiro

en: False
pt: Falso

en: Error
pt: Erro

en: Not installed
pt: Não instalado

en: Add another item
pt: Adicionar outro item

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos

en: Weight for row @number
pt: Peso da linha @number

en: @title (value @number)
pt: @title (valor @number)
