Plotly.js Graphing (8.x-1.4) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Yes
es: Sí

en: True
es: Verdad

en: False
es: Falso

en: Layout
es: Diseño

en: Not installed
es: No instalado

en: Add another item
es: Añadir otro elemento

en: About
es: Acerca de

en: Uses
es: Usos

en: Field types
es: Tipos de campo

en: Weight for row @number
es: Peso para la fila @number

en: @title (value @number)
es: @title (valor @number)
