Plotly.js Graphing (8.x-1.5) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Yes
it: Sì

en: True
it: Vero

en: False
it: Falso

en: Error
it: Errore

en: Not installed
it: Non installato

en: Add another item
it: Aggiungi un altro elemento

en: About
it: Informazioni

en: Uses
it: Usa

en: Field types
it: Tipi di campo

en: Weight for row @number
it: Peso per la riga @number

en: @title (value @number)
it: @title (valore @number)
