Plotly.js Graphing (8.x-1.5) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: True
pl: Prawda

en: False
pl: Fałsz

en: Layout
pl: Układ

en: Error
pl: Błąd

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Add another item
pl: Dodaj kolejne

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: Field types
pl: Typy pól

en: Weight for row @number
pl: Waga wiersza @number

en: Responsive
pl: Responsywny

en: @title (value @number)
pl: @title (wartość @number)
