Plotly.js Graphing (8.x-1.5) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: True
ro: Adevărat

en: False
ro: Fals

en: Layout
ro: Prezentare

en: Error
ro: Eroare

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Add another item
ro: Adugă alt element

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Folosește

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: Weight for row @number
ro: Greutate pentru rândul @number

en: Responsive
ro: Adaptiv

en: @title (value @number)
ro: @title (valoare @number)
