Plotly.js Graphing (8.x-1.5) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: True
tr: Doğru

en: False
tr: Yanlış

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Error
tr: Hata

en: Not installed
tr: Kurulu değil

en: Add another item
tr: Başka bir öğe ekle

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım

en: Field types
tr: Alan tipleri

en: Weight for row @number
tr: Satır @number için ağırlık

en: Responsive
tr: Duyarlı

en: @title (value @number)
tr: @title (@number değeri)
