Plotly.js Graphing (8.x-1.6) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: True
ru: Истина

en: False
ru: Ложь

en: Layout
ru: Макет

en: Error
ru: Ошибка

en: Delete?
ru: Удалить?

en: Not installed
ru: Не установлено

en: Add another item
ru: Добавить ещё

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование

en: Field types
ru: Типы полей

en: Weight for row @number
ru: Вес строки @number

en: Responsive
ru: Адаптивный

en: @title (value @number)
ru: @title (значение @number)
