Plotly.js Graphing (8.x-1.6) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: False
th: เท็จ

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้

en: Add another item
th: เพิ่มรายการอื่น

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล

en: Weight for row @number
th: น้ำหนักของแถวที่ @number
