Pluggable entity view builder (1.1.10) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Taxonomy term
cs: Termín taxonomie

en: User
cs: Uživatel

en: Node
cs: Uzly

en: Comment
cs: Komentář

en: Media
cs: Média
