Pluggable entity view builder (1.1.10) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Taxonomy term
pl: Termin taksonomii

en: User
pl: Użytkownik

en: Node
pl: Węzeł

en: Comment
pl: Komentarz

en: Paragraph
pl: Akapit

en: Card
pl: Karta

en: Paragraphs
pl: Akapity
