Pluggable entity view builder (1.1.11) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Link
hi: कड़ी

en: Image
hi: चित्र

en: Taxonomy term
hi: वर्गीकरण परिभाषा

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Node
hi: नोड

en: Comment
hi: टिप्पणी

en: Media
hi: मीडिया

en: Card
hi: कार्ड
