Pluggable entity view builder (1.1.11) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Node
kk: Түйін

en: Comment
kk: Пікір
