Pluggable entity view builder (1.1.11) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Link
fa: واصلی

en: Image
fa: تصویر

en: Taxonomy term
fa: کلمه رده بندی

en: User
fa: کاربر

en: Node
fa: محتوا

en: Comment
fa: نظر

en: Media
fa: رسانه

en: Paragraph
fa: فقره
