Pluggable entity view builder (1.1.11) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Link
sq: Lidhje

en: Taxonomy term
sq: Term i taxonomy

en: User
sq: Përdoruesi

en: Node
sq: Nyjë

en: Comment
sq: Komenti
