Pluggable entity view builder (1.1.12) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Taxonomy term
bo: རིགས་དབྱེའི་བྱེ་བྲག་མིང

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ
