Pluggable entity view builder (1.1.12) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Taxonomy term
mg: Teny ao amin'ny Taksonomia

en: User
mg: Mpampiasa

en: Node
mg: Fehy

en: Comment
mg: Heviteny
