Pluggable entity view builder (1.1.12) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Image
ml: ചിത്രം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Node
ml: നോഡ്

en: Comment
ml: അഭിപ്രായം
