Pluggable entity view builder (1.1.12) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: User
ps: غړی

en: Comment
ps: تبصره

en: Media
ps: رسنۍ
