Pluggable entity view builder (1.1.12) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Taxonomy term
ug: تاكسىنومىيە سۆزلۈكلىرى

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Media
ug: مېدىيا

en: Paragraph
ug: پاراگراف
