Pluggable entity view builder (1.1.13) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Taxonomy term
ast: Taxonomía del términu

en: User
ast: Usuariu

en: Node
ast: Noyu

en: Comment
ast: Comentariu
