Pluggable entity view builder (1.1.13) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: Taxonomy term
sv: Taxonomiterm

en: User
sv: Användare

en: Node
sv: Nod

en: Comment
sv: Kommentar

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: Card
sv: Kort

en: Paragraphs
sv: Paragrafer

en: Enabled entity types
sv: Aktiverade objekttyper
