Pluggable entity view builder (1.1.13) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Link
vi: Liên kết

en: Image
vi: Ảnh

en: Taxonomy term
vi: Từ liệu phân loại

en: User
vi: Người dùng

en: Comment
vi: Bài bình luận

en: Media
vi: Phương tiện

en: Paragraph
vi: Đoạn
