Pluggable entity view builder (1.1.14) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy term
es: Término de taxonomía

en: User
es: Usuario

en: Node
es: Nodo

en: Comment
es: Comentario

en: Media
es: Multimedia

en: Paragraph
es: Párrafo

en: Card
es: Tarjeta

en: Block content
es: Bloque de contenido

en: Enabled entity types
es: Habilitar tipos de entidad
