Pluggable entity view builder (1.1.15) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy term
km: ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Media
km: មេឌៀ
